-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zjarr në ambientet e një hoteli në Rinas

Kryesoret

Ambientet e një hoteli janë përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur te mbikalimi i Rinasit.

Nga të dhënat e para mësohet se zjarri ka përfshirë panelet diellore të hotelit. Për fat të mirë nuk raportohen persona të lënduar, vetëm dëme materiale.

Grupi i hetimit po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit. “Me datë 30.01.2022, rreth orëve të para të mëngjesit, te mbikalimi i Rinasit, ka rënë zjarr dhe janë djegur pjesërisht panelet diellore të një hoteli.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit