-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sherr me thika dhe grushte mes adoleshentëve

Kryesoret

Një 15-vjeçar është plagosur mëngjesin e sotëm në Durrës.

Sherri mes adoleshentëve nisi pranë një shkolle.

Pas grushteve, një 15-vjeçar ka nxjerrë thikën duke e qëlluar në këmbë bashkëmoshatarin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit