-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Furgoni me pasagjerë aksidentohet në Rrugën e Arbrit

Kryesoret

Një furgon me pasagjerë sot në rrugën e Arbrit është aksidentuar. Furgoni ka dalë nga rruga në Bastar Murrizë.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit