-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U mposhtën në futboll, fitojnë në boks, holandezët dhunojnë italianin

Kryesoret

Edhe pse përplasjet e mëdha mes tifozërvive apo edhe policisë, fatmirësisht, munguan mbrëmjen e së mërkurës teksa u luajt finalja e Conference League, sërish ka pasur episode dhune mes mbështetësve të Romës dhe Feyenoord.

Sipas “Hooligans.cv” një tifoz roman është sulmuar nga tifozët e Feyenoord-it. I riu në fjalë shihet në videon e publikuar i shtrirë në tokë dhe duke lënguar nga dhimbjet.

Ndërkohë, në një foto tjetër të publikuar nga kjo faqe, shfaqet një tifoz holandez, i cili tregon shenjat e shkaktar në trupin e tij nga shkopinjtë e gomës të përdorur nga efektivët shqiptarë për të qetësuar situatën.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit