16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Përçahen motrat Kardashian, Kourtney e vetme në ditën e rëndësishme  

Kryesoret

Së fundmi, Kourtney Kardashian, dhe partneri i saj Travis Barker kanë lançuar linjën e tyre të veshjeve “Revolve”. Për ta promovuar çifti organizuan një festë hapjeje në Nobu, Malibu.

Mirëpo çfarë bëri përshtypje ishte se as Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner dhe Kris Jenner nuk u paraqitën në ceremoninë e inaugurimit.

Ngjarja shënoi një arritje të re për çiftin. Megjithatë, familja e ngushtë e klanit Kardashian-Jenner nuk ishte aty për ta mbështetur siç bëjnë gjithmonë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit