-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Të plagosur në Vlorë? Policia zbardh të vërtetën

Kryesoret

Një telefonat anonime ka alarmuar policinë e Vlorës.

Një persona ka njoftuar policinë për të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur në Vlorë. Policia ka dal në deklaratë që pas kontrollit të zonës ka rezultuar se telefonata ka qenë e pavërtetë.

Ngjarja fillimisht u dyshua të ketë ndodhur në zonën e “Bishtit të Kalldrëmit”.

Shërbimet e policisë ndodhen në terren për të bërë verifikimet e më tejshme.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit