-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Portugalia shkatërron Zvicrën! Çiftet cerekfinale

Kryesoret

Kështu, më 9 dhjetor do të zhvillohen dy çerekfinalet e para, në orën 16:00, në Doha, Kroaci – Brazil, dhe në orën 20:00, në Lusail, Holandë-Argjentinë.

Më 10 dhjetor, në 16:00, zbresin në fushë Maroku dhe Portugalia, ndërsa në mbrëmje (20:00) do të luhet një tjetër sfidë e madhe, Angli – Francë.

E premte, 9 dhjetor

Kroaci – Brazil (ora 16:00, Doha)

Holandë – Argjentinë (ora 20:00, Lusail)

E shtunë, 10 dhjetor

Marok-Portugali (ora 16:00, Doha)

Angli-Francë (ora 20:00, Al Khor)

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit