-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Puthje dhe përqafime! Luizi pajtohet me Kiarën

Kryesoret

Dj AnChloe krijoi një super atmosferë në shtëpinë e Big Brother Vip. Ajo u fut me vendim të Vëllait të Madh, me rastin e 27-vjetorit të Kiara Titos.

Banorët u mblodhën të gjithë në oborr për të shijuar këngët më ‘in’ të momentin nga Kloi. Gjatë mbrëmjes, Kiara i tha Luizit që të mos rrijë i ngrysur, të paktën për sonte meqe ajo ka ditëlindjen.

Ajo shfaqi edhe një moment xhelozie, kur Luizi u afrua pranë DJ. Kiara i tha atij të vinte pranë saj dhe të mos rrinte atje.

Pasi Luizi erdhi, i dha Kiarës puthje dhe përqafime.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit