-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Guardiola kërkon rikthimin në Camp Nou: Nëse Barcelona më kërkon, shkoj

Kryesoret

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola në një konferencë për shtyp ka folur për ekipin katalanas, Barcelona.

Ai tha se nëse Barcelona do të kërkonte si ndihmës-trajner do të shkonte.

“Kur Arteta ishte asistenti im në City, ai i festoi çmendurisht të gjithë golat, përveç atyre kundër Arsenalit. Ai e donte Arsenalin. Është si marrëdhënia ime me Barçën. Nëse do të isha ndihmës trajner dhe Barça më thërriste, do të shkoja, është klubi im”, tha Guardiola.

Guardiola drejtoi ekipin e Barcelonës për 4 vite ku fitoj shumë titujt e mundshëm ku u bë edhe një nga trajnerët më të mirë në histori.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit