-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Luizi në mision për t’i “zbukuruar” ditët e fundit në shtëpi Maestros!

Kryesoret

Luizi duket se ka vendosur në një mision për të bërë maksimumin që Maestro dhe Olta të shijojnë ditët e fundit në shtëpi.

Kështu u shpreh ai teksa zgjoi nga gjumi Maestron dhe Oltën duke u justifikuar se po i kalojnë ditët e tyre të fundit në shtëpi në gjumë.

“Më vjen keq që kohët e fundit në shtëpi rrini në gjumë,” u shpreh Luizi.

Ai gjithashtu u shpreh qe nëse eliminohet maestro të mos ketë biletë kthimi pasi i kanë mbaruar strategjitë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit