-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KËMBIMI VALUTOR: Me sa shiten dhe blihen dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 104 lekë dhe do shitet me 105 lekë, duke shënuar rritje.

Monedha evropiane euro do të blihet me 112.9 lekë dhe do të shitet me 113.6 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 127.8 lekë dhe do të shitet me 129 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
-Raiffeisen-spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit