-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ky ish-banor VIP kryeson në listën e personazheve më të ndjekur në Instagram

Kryesoret

Edhe pse Big Brother VIP ka mbaruar, të gjithë ish-banorët e shtëpisë së famshme janë ende në qendër të vëmendjes.

Tashmë ata i janë rikthyer jetës normale dhe fansat e tyre janë kurioz të dinë se çfarë bëjnë pas përfundimit të spektaklit, duke i ndjekur në rrjetet e tyre sociale.

Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” ka treguar se cilët janë ish-banorët e shtëpisë së “BBV” që kanë spikatur në Instagram këtë javë?

Me një renditje nga ai që ka fituar më pak e deri tek personazhi që kryeson në listë:

Në vend të dhjetë renditet Dea Mishel, e cila ka humbur 1 mijë ndjekës në Instagram.

Gjithashtu dhe Krist Aliaj ka humbur 1 mijë ndjekës.

Teksa javën e kaluar Ronaldo Sharka kryesoi listën me më shumë ndjekës të shtuar në Instagram, këtë javë ai është në vend të tetë me vetëm 1 mijë ndjekës më shumë.

Pas tij vjen Kiara Tito me 2 mijë ndjekës më shumë.

Nga ana tjetër, Keisi Medini ka shtuar 3 mijë ndjekës në Instagram.

Luiz Ejlli vazhdon të bie me numrin e rritur të ndjekësve javë pas jave. Këtë herë ai ka shtuar vetëm 3 mijë ndjekës.

Në vend të katërt renditet Efi Dhedhes me 4 mijë ndjekës më shumë nga java e kaluar duke shkuar kështu në 589 mijë ndjekës.

Me po 4 mijë ndjekës më shumë nga java e kaluar është po ashtu dhe Olta Gixhari. Nga 415 mijë ndjekës, ajo ka shkuar në 419 mijë.

Në vend të dytë renditet Jori Delli. Këtë javë ajo ka shtuar 6 mijë ndjekës.

Vendi i parë për këtë javë në “Social Top 5” i përket Elvis Pupës. Këtë javë ai është rritur me plot 9 mijë ndjekës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit