-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Paralajmëron Enca: Do ridashuroheni me mua

Kryesoret

Këngëtarja e njohur, Enca ka paralajmëruar se po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Përmes disa fotove, artistja ka njoftuar se është drejt finalizimit të këngës më të re që mban titullin “Albanian”.

Në përshkrimin e imazheve, ajo shpreh se fansat e saj do të dashurohen në këtë projekt të saj të ri, ndërsa do të ridashurohen me këngëtaren.

“Albanian” së shpejti. Do të dashuroheni me këtë këngë (dhe do të ridashuroheni me mua),” ka shkruar Enca në postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit