-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, makina merr para motorin

Kryesoret

Një aksident është paraditen e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Gjadrit.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet dhe një motor. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Ai është dërguar menjëherë në spital dhe po merr ndihmën mjekësore.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit