-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Humbja ndaj Bayern, Onana merr përgjegjësinë: Rrëzova ekipin përtokë

Kryesoret

Portieri i “Djajve të Kuq”, Andre Onana ka marrë përgjegjësinë për humbjen 4-3 mbrëmjen e djeshme kundër Bayern Munich.

Nga gabimi trashanik i Onana-s bavarzët gjetën portën duke shënuar golin e parë të ndeshjes me Leroy Sane.

“Ne po shkonim mjaft mirë. Por, pas gabimit tim ne e humbëm kontrollin e lojës. Unë jam ai që e rrëzova ekipin përtokë. Natyrisht, është faji im”, deklaroi Onana.

“Është përgjegjësi e imja, për fajin tim ne nuk fituam. Unë duhet të mësoj nga kjo, për të tashmen dhe për të ardhmen. Kam shumë gjëra për t’i shfaqur, sepse, të jem i sinqertë, fillimi im në Manchester United nuk është dhe aq i mirë deri tani”, përfundoi Onana.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit