-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vrasja mafioze e 33-vjeçarit në Shkodër, reagon policia: Ja ç’ndodhi!

Kryesoret

Policia ka dhënë një njoftim për vrasjen që ndodhi mbrëmjen e sotme në Shkodër ku vdiq 33-vjeçari Valter Fjerza.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor, të cilët kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve që çuan në këtë vrasje.

Të shtëna me armë zjarri, tronditet Shkodra, ekzekutohet një person (EMRI)

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion paraprak: Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V.F, rreth 33 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri, Shkodër. Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor. Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit