-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vendi nën pushtetin e flakëve, vatra zjarri edhe në Vlorë

Kryesoret

Disa vatra zjarri janë aktivizuar edhe në fshatrat e Vlorës. Mësohet se flakët kanë prekur një pjesë të njësisë Vllahinë dhe Kotë.

Zjarr aktiv është gjithashtu edhe në Amonicë, Mallkeq e Petë, ku janë djegur sipërfaqe të konsiderueshme toke.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit