-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zjarri në Patos pranë nënstacionit, OSHEE: Stakohet energjia elektrike

Kryesoret

Disa vatra zjarri vijojnë të përhapen masivisht në rrethinat e Fierit dhe njëra prej tyre shumë pranë nënstacionit të OSHEE.

Vet OSHEE njofton se për shkak të zjarrit shumë pranë Nënstacionit në Patos ka stakuar energjinë elektrike.

“Për shkak të zjarrit shumë pranë Nënstacionit Patos, OSSH është detyruar të stakojë energjinë elektrike, si masë e nevojshme sigurie.
Ndërkohë është njoftuar zjarrëfikësja,”
njofton OSHEE.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit