Vrasja e 35-vjeçares shqiptare në Itali, në kërkim burri i saj me të cilin po ndahej

Mediat italiane kanë publikuar detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Castelfiorentino, ku 35 vjeçarja shqiptare Klodiana Vefa u qëllua me armë zjarri në mes të rrugës. Dyshimet paraprake fokusohen tek bashkëshorti i saj, Alfred Vefa, me të cilin 35 vjeçarja po ndahej dhe nuk jetonte më. Burri është zhdukur dhe dyshohet se është … Continue reading Vrasja e 35-vjeçares shqiptare në Itali, në kërkim burri i saj me të cilin po ndahej