-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Efi shtrohet në spital! Njofton largimin nga rrjetet sociale

Kryesoret

Sot Efi ka njoftuar largimin nga rrjetet sociale për pak kohë, me një foto nga spitali ku ndodhet e shtruar pasi do të operohet për apandesit.

“Meqenëse do t’ju mungoj pak ditë më falni, por më zuri pak apandesiti,” shkruan ajo.

Më herët Efi Dhedhes ka refuzuar të marrë pjesë në filmin “Në Kuadër të Dashurisë” edhe pse ftesa iu bë.

E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ish-finalistja e Big Brother Vip Albania tha se i është bërë një ofertë për të luajtur një rol në filmin e përfolur, por kishte një arsye të veçantë pse e refuzoi.

“Më ofruan një…”, Efi tregon për herë të parë pse refuzoi të luante tek filmi i Oltës dhe Luizit

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit