-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Java nis me ndryshime në temperatura/ Moti

Kryesoret

Fillimi i javës, e konkretisht e hëna nuk pritet të jetë nën ndikimin e reshjeve të shiut.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 23 °C

në vendet e ulëta: 12 / 26 °C

në vendet malore: 8 / 18 °C

Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit