Moti i keq, ARRSH: Ja si është gjendja e rrugëve në vend…

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dalë mbrëmjen e sotme me një njoftim mbi gjendjen e akseve rrugore, pasi i gjithë vendi është përfshirë nga moti i keq. ARRSH i bën thirrje drejtuesve të mjeteve që të pajisen me goma dimërore dhe zinxhirë kur udhëtojnë për në segmentet me prezencë dëbore. Gjithashtu, kërkohet ulja e shpejtësisë, respektimi … Continue reading Moti i keq, ARRSH: Ja si është gjendja e rrugëve në vend…