Tre të vdekur/ Vëllai i njërit prej të rinjve humbi jetën në të njëjtin vend 6 muaj më parë

Një aksident tragjik ka ndodhur në Portogruaro, në provincën e Venecias pak pas mesnate. Dalja nga rruga u mori jetën 3 të rinjve, 2 prej tyre shqiptarë. Viktimë, ishte edhe një vajzë 21 vjeçare nga Italia. Viktimat janë vajza 21-vjeçare e quajtur Giulia di Tillio me banim në Portogruaro dhe Egli Gjeci (26 vjeç) e … Continue reading Tre të vdekur/ Vëllai i njërit prej të rinjve humbi jetën në të njëjtin vend 6 muaj më parë