Vrasja në Fier, Gashi dhe Javori patën shkëmbim zjarri, u gjet pistoleta

Detaje të reja janë mësuar nga vrasja e Elton Javorit në Fier. Report Tv  raporton se viktima i është përgjigjur me armë zjarri të shtënave që erdhën nga autori Agim Gashi. Në një rrugicë dytësore, autpomjeti i autorit është afruar pranë mjetit tip “Porsche” të viktimës dhe pasi është vënë paralel me të, Agim Gashi … Continue reading Vrasja në Fier, Gashi dhe Javori patën shkëmbim zjarri, u gjet pistoleta