FOTO/ Ky është 35-vjeçari që u qëllua në Tiranë, kush donte ta vriste? PISTAT

Persona ende të panjohur kanë qëlluar me kallashnikov drejt makinës në të cilën udhëtonte Zamir Kalemi mbrëmjen e së premtes tek rrethrrotullimi i Selitës, në Tiranë. Ai ka marrë një plagë në këmbë dhe është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. 35-vjeçari Kalemi ka qenë duke udhëtuar me makinë kur u qëllua … Continue reading FOTO/ Ky është 35-vjeçari që u qëllua në Tiranë, kush donte ta vriste? PISTAT