-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FNSH “zgjon” qytetet nga gjumi, qindra të arrestuar natën, kush ishte shënjestra?

Kryesoret

Qindra persona janë shoqëruar, ndaluar dhe arrestuar nga policia gjatë natës në një operacion blic që është zhvilluar në disa qytete të vendit kundër trafikantëve të drogës.

Informacionet e para janë të pakta dhe pritet që në orët në vazhdim të ketë një komunikim zyrtar nga policia e shtetit mbi bilancin.

Disa i kapën në krevat! Kush janë qindra të arrestuarit gjatë natës?

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit