Parlamenti i rrëzoi 50 milionët për Kosovën, Basha: E pafalshme!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me rrëzimin e amendamenteve të tij. Në një konferencë për mediat, Basha tha se nuk pati asnjë akt të opozitës në Kuvend. Basha: Dita e sotme ka një monotoni dhe një të re. Monotonia i intereson Edi Ramës. Teatër që i volit Ramës dhe ministrave … Continue reading Parlamenti i rrëzoi 50 milionët për Kosovën, Basha: E pafalshme!