-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dy shqiptarë qëllohen me armë zjarri në Itali, dyshohet se…

Kryesoret

Dy të rinj shqiptarë janë qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në periferi të Romës. Dy 26-vjeçarët janë qëlluar nga persona të paidentifikuar teksa ndodheshin në një makinë të marrë me qira.  Shqiptarët rezultojnë të jenë të dënuar më parë për drogë.

Sakaq, policia ka nisur hetim mbi ngjarjen dhe sipas mediave italiane, dy të rinjtë ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit