-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Rriten tensionet para bashkisë, protestuesit hedhin motolov

Kryesoret

Situata në protestën e sotme përshkallëzoi sërish pasi para bashkisë u hodh sërish motolov.

Kjo është protesta e 6-të e mbledhur nga opozita dhe Aleanca për Mbrojtjen e Teatrin.

Dhe kësaj here ka pasur sërish incidente.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit