-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Paralajmërohet protesta e radhës, ja kur do të mbahet

Kryesoret

Opozita gjatë fundit të protestës së sotme ka paralajmëruar protestën e ardhshme e cila do të mbahet të martën e ardhshme.

Ditën e sotme është organizuar protesta e 6-të para bashkisë së Tiranës për skandalin e dosjes “5D”.

Edhe sot është hedhur motolov para bashkisë si dhe ka pasur përplasje mes policisë dhe protestueseve ku këta të fundit kanë hequr me forcë një pjesë të barrierave metalike.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit