-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Arrestimi i Belerit u quajt politik’ debat te ‘5 Pyetjet’, Kulluri: Ti bën sikur s’kupton

Kryesoret

Një debat ka ndodhur në studio në emisionin “5 Pyetjet” për viziton e Ramës në Greqi. Debati nisi mes gazetarit Flogert Muça i cili u shpreh se arrestimi i kryetarit të zgjedhur të Himarës ishte arsyeja që marrëdhëniet mes Greqisë dhe Shqipërisë u prishën. Ndrëkohë që sekretari për marrëdhënine me PD nuk mendonte kështu.

Muça:Arrestimi i Belerit u quajt politik o Kullur
Kulluri: Ti bën sikur nuk kupton
Muça: Leje këtë histori, kush abuzon te SPAK-u dhe Rama dhe Monika dhe doktori dhe Meta
Brahimllari:Lerë SPAK-un në punën e vet Problemi është që ai shkon atje sikur s ka ndodh asgjë
Muça:Ai ka shkuar të bëjë fushatë për eurodeputet, ju nuk ju llogarit

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit