-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tiranë/ 32-vjeçari ngacmon seksualisht dhe grabit një grua

Kryesoret

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e uniformave blu, pasi dyshohet se i ka vjedhur një shumë parash një shtetaseje, si dhe e ka ngacmuar atë seksualisht.

Mësohet se materialet proceduriale i kanë kaluar Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1, kanë arrestuar shtetasin me inicialet H. S., 32 vjeç, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Luigj Gurakuqi”, dyshohet se i ka vjedhur një shumë parash një shtetaseje, si dhe e ka ngacmuar atë seksualisht.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit