-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Pa larguar Veliajn nuk ndalemi”! Molotov në derën e bashkisë

Kryesoret

Prej orës 11:00 përpara bashkisë së Tiranës opozita po zhvillon protestën e tetë në kërkim të largimit të Erion Veliajt. “Nuk ndalemi pa larguar Erion Veliajn” tha Belind Këlliçi. Sapo ish-kandidati mbaroi prononcimin plasi molotovi në derën e bashkisë.

Protestat kanë nisur pas shpërthimit të skandalit në Bashkinë e Tiranës ku drejtorë të Erion Veliajt përfunduan në pranga për abuzime në tenderë dhe si të përfshirë në aferën e inceneratorit të Tiranës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit