-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dumani pret delegacionin britanik të gjyqësorit

Kryesoret

Kreu i SPAK, Altin Dumani ka pritur sot në një takim ambasadorin e Britanisë së Madhe, King Smith dhe delegracioni britanik të gjyqësorit.

Në këtë takim u bë e ditur se pati diskutime mbi disa çështje kyç dhe në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese në Mbretërinë e Bashkuar.

“Nder të mikprisnim sot ambasadorin King-Smith, gjyqtarët e njohur Dingemans dhe Picton.

Në takim u diskutuan çështje kyçe mbi ngritjen e kapaciteteve në bashkëpunimin gjyqësor me agjencitë ligjzbatuese në Mbretërinë e Bashkuar”,deklarohet nga SPAK në platformën X.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit