-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Po kalonte lodra kontrabandë, arrestohet 37-vjeçari

Kryesoret

Një rast kontrabande për mallra nga Kosova nëpërmjet kufirit është kapur në pikën kufitare të Qafë-Prushit.

37-vjeçari, i identifikuar si B.V me banim në Has u arrestua për veprat penale “Kontrabanda me mallra të tjera” dhe “Kalimi i paligjshëm i kufirit”.

Sipas uniformave blu bëhet me dije se ai ‘po tentonte të fuste pa dokumentacoion lodra për fëmijë, që përdoren në parqe’.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit