-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Opozita protestë, deputetët e PS-së futen shpejt në parlament

Kryesoret

Pas pak opozita do të protestojë përpara parlamentit.

Për të shmangur përplasjet deputetët e PS kanë hyrë në parlament më herët.

Policia ka marrë masat për protestën e sotme.

Parlament dhe protestë! Opozita tregon forcën, Rama miraton komisionet

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit