-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Protesta para Kuvendit, shoqërohet në polici Klevis Balliu dhe 9 të tjerë

Kryesoret

Policia ka shoqëruar 10 persona për sa i përket protestës që u zhvillua sot para Kuvendit.

Në mesin e të shoqëruarve janë Klevis Balliu, Sali Lushaj, krytari i PD Dega Kashar etj.

Ata janë lënë të lirë pas shoqërimit ku fillimisht janë marrë në pyetje nga agjentët.

Ata janë shoqëruar për aktet e dhunës, mosbindje ndaj policisë.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit