-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Arrestohet shqiptari në Itali, i dënuar dy here për vjedhje banesash

Kryesoret

Ditën e sotme policia italiane ka arrestuar 24-vjeçarin shqiptar.

24-vjeçari ishte me precedentë penal dhe pa vendbanim fiks.

Shqiptari me një emër tjetër ishte përgjegjës për dy masat e paraburgimit të lëshuara nga gjykatat e La Spezia-s dhe të Lucca më 8 shkurt 2024 dhe 25 mars 2024.

Ai në La Spezia dhe Lucca kishte kryer një sërë vjedhjesh të rënda në shtëpi.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit