-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Digjet banesa ku jetonte i moshuari, zjarri vret dhe 70-vjeçarin

Kryesoret

Një banesë raportohet të jetë djegur mbrëmjen e sotme në lagjen “Osman Haxhiu” në Vlorë.

Banesa ishte e braktisur shumicën e kohës ndonëse një person e frekuentonte shpesh.

Gjatë kontrollit që kanë ushtruar punonjësit e zjarrfikëses pasi kanë shuar zjarrin në banesë kanë gjetur trupin pa jetë dhe të shkrumbuar nga flakët të një personi rreth 70 vjeç dhe i pa strehë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit