-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“E çova në fushë dhe e vrara”, rrëfimi cinik i dajës për vrasjen e mbesës

Kryesoret

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Greqi, ku daja ka vrarë me kaçavidë mbesën e tij duke e goditur disa herë në qafë, pasi e mitura i rezistoi përdhunimit.

Banorët e zonës së Ilisë janë ende në tronditje pas zbulimit të vrasjes mizore të 11-vjeçares Vasiliki, ku pas ngjarjes së rëndë qëndronte më në fund daja dhe kushëriri i nënës së saj, të cilët aktronin duke u shtirur si i shqetësuar për fatin e vogëlushes.

Sipas medias greke edhe pse 37-vjeçari ka rrëfyer aktin e tij të neveritshëm, ai nuk ka treguar ende në polici arsyen që e shtyu t’i merrte jetën vajzës në mënyrë kaq të neveritshme. “E çova në fushë dhe e vrava”, pranoi ai me cinizëm pa iu përgjigjur më pyetjeve. Në videon e mëposhtme shihet makina e zezë e autorit, pak sekonda pasi ka marrë fëmijën dhe largohet.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit