-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Festë kuqezi! Gol në fushë dhe spektakël në tribunë (FOTO)

Kryesoret

Po luhet ndeshja me Kroacinë në Hamburg. Shqipëria kaloi në epërsi me një gol fantastik të realizuar nga Qazim Laçi. Një krosim fantastik nga Asani në zonë u devijua saktë nga mesfushori. 1-0 për Shqipërinë.

(VIDEO E GOLIT)

 

 

Gol Shqipëria, ndizet stadiumi, shtanget Kroacia

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit