-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Armando Sadiku zgjedh jugun e Shqipërisë për pushime

Kryesoret

Sulmuesi i famshëm i kombëtares shqiptare Armando Sadiku ka zgjedhur të rikthehet në Shqipëri për pushime.

Ai ka vendosur të kalojë pushimet e tij në një nga destinacionet më të preferuara të jugut, në Green Coast.

Gjatë qëndrimit të tij Armando është duke shijuar detin e kristaltë dhe po kalon momente të bukura me familjen.

Mesa duket zgjedhja e Armando Sadikut për të pushuar në Shqipëri është për shkak të bukurisë së plazheve, aktiviteteve të shumta sportive, ujore dhe argëtuese që shoqërojnë të gjithë sezonin veror.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit