-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kursi këmbimit, me sa shiten dhe blihen euro me dollarin?

Kryesoret

Dollari amerikan blihet me 91.8 lekë dhe shitet me 92.7 lekë.

Euro blihet me 99.7 lekë dhe shitet 100.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 102.2 lekë, ndërsa në shitje me 103.2 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.8 lekë dhe shitet me 118.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 67.1 lekë, ndërsa në shitje me 68.4 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit