-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

5user

1974 POSTIME
0 KOMENTET

Ylli i basketbollit amerikan para gjykatës ruse, SHBA kërkon lirimin e saj

Ylli i basketbollit amerikan, Brittney Griner pritet që ditën e stome të dal sërish para gjykatës për akuzat e drogës, për të cilat mund...

PSD ironizon videon e Kurtit në Berlin: Sikur po shkon me autobus ekskursion në Durrës

Nol Nushi nga PSD ka ironizuar vizitën e kryeministrit Albin Kurti në Berlin. Ai ka publikuar në Facebook videon e udhëtimit të Kurtit në Gjermani,...

Kurti në Gjermani për dialogun, Osmani shkon në Panama dhe Kosta Rika

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka udhëtuar fillimisht në Panama, për vizitë zyrtare në këtë shtet, për të vazhduar pastaj në Kosta Rika. Gjatë vizitës...

AAK për takimin e Kurtit në Berlin: Pa SHBA, s’ka marrëveshje me Serbinë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka komentuar takimin e pritshëm të kryeministrit të Kosovës Albin Kurtin në Berlin me kancelarin gjerman Olaf Scholz që...

Kosova promovon turizmin nëpëmjet panairit

Panairi Ndërkombëtar i Turizmit “Kosova 2022” u hap sot në Prishtinë ku morën pjesë ministrja e Industrisë, Rozeta Hajdari, kryetari i Prishtinës, Përparim Rama,...

Siguria në rajon, ministrja gjermane e mbrojtjes në Sarajevë. Viziton edhe Kosovën e Serbinë

Ministrja gjermane e Mbrojtjes, Christine Lambrecht, do ta vizitojë sot Bosnje Hercegovinën ndërkaq janë të planifikuara edhe vizitat në Kosovë e Serbi. Në Bosnje e...

Ministri i mbrojtjes Mehaj: Kosovës i duhen 20 mijë rezervistë vullnetarë

Në mbledhjen e Komisionit për Sigurinë në Kuvendin e Kosovës, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Dugolli, ka pyetur ministrin e Mbrojtjes, Armend Mehaj, lidhur...

Analisti Ahmeti: Shansi i fundit në Berlin për Kurtin të përfundojë procesin që na mban peng

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka udhëtuar drejt Berlinit për tu takuar me kancelarin gjerman Olaf Scholz. Ai do të ketë një takim me kancelarin...

Kurti në Berlin nën masa të shtuara sigurie

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka udhëtuar sot drejt Gjermanisë ku do të takohet me kancelarin gjerman, Olaf Scholz. Ndërsa nga Qeveria e Kosovës kanë...

Një pije freskuese plot me vitamina

Nuk do shumë mundim për tu përgatitur. Thjesht një kombinim i frutave, frutave të thata dhe mjaltit, që të bëni një pije plot me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al