-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

5user

1974 POSTIME
0 KOMENTET

Krizë politike në Malin e Zi, kërkohet shkarkimi i Abazoviç

Deputetët e koalicionit “ E Zeza në të Bardhë” dhe partitë e opozitës, të mërkurën dhanë nismën për votëbesimin e qeverisë aktuale dhe Kryeministrit...

Gjykata e kërkon në Kosovë, Adelina Ismaili në Zvicër

Adelina Ismaili bashkë me motrat e saj kanë munguar sërish në gjykimin për Enver Sekiraqën. Si arsye për mos shkuarjen në këtë seancë, është dhënë...

Kosovë, reshje bore dhe ditë të akullta

Të enjten mbetet mot i qëndrueshëm në Kosovë. Nga dita e premte priten reshje bore, e në fundjavë sërish ditë të akullta. Sipas Prishtina Weather, moti...

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al