-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Eldiona Serani

4206 POSTIME
0 KOMENTET

U zgjodh kryeministri shqiptar i parë në RMV, politikanët shqiptarë urojnë Talat Xhaferin

Drejtues të shtetit dhe politikës në Shqipërinë kanë uruar Talat Xhaferin dhe shqiptarët në Maqedoninë e Veriut e cila do të ketë kryeministrin e...

Gjendet i pajetë një person brenda banesës, policia zbardh detajet

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Prishtinës. Rasti është raportuar dje dhe policia po e heton si vdekje e...

Vjosa Osmani uron Talat Xhaferin: Moment historik!

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Talat Xhaferin, i cili u zgjodh kryeministri i parë shqiptar i një qeverie teknike, në Maqedoninë e...

Të rinjtë dorëzuan thasët në kufi, policia malazeze sekuestron 65 kg kanabis

Është sekuestruar një sasi prej 65 kilogramësh kanabis sativa në Malin e Zi, sasi e cila dyshohet ta ketë origjinën nga Shqipëria. Policia kufitare ka...

VIDEO/ Për herë të parë një kryeministër shqiptar në Maqedoni, Ali Ahmeti feston

Me 65 vota pro dhe 3 kundër deputetët e parlamentit të Maqedonisë së veriut votuan Qeverinë teknike e cila do të jetë në funksion...

Mbante familjen e izoluar, nëna e djalit: Dëgjonte zëra nga muret

Historia e Jentorit i cili mbante të mbyllur prej disa kohësh 2 fëmijët bashkëshorten dhe nënën. Në dosjen e tij kanë dalë disa detaje...

Shoqja e Ledjonës akuza ndaj produksionit: Çensuroni videot

Ledjona Xheladinaj është një nga personazhet e cila po përflitet së tepërmi në këtë edicion të "Big Brother Vip". Brenda shtëpisë ajo i ka treguar...

Gjermania thirrje Kosovës: Mos e hiqni dinarin nga qarkullimi!

Qeveria gjermane i kërkoi Kosovës që të shtyjë planet për zbatimin e vendimit që euro të jetë monedha e saj e vetme mes shqetësimeve...

E rëndë! Gruaja masakron burrin me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një grua ka masakruar me thikë bashkëshortin e saj. Sipas mediave italiane pas një debati në...

Sara Gjordeni del zbuluar: Më mbajtën këtu vetëm nga…

Në një zhvillim të papritur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania 3”, modelja dhe prezantuesja e njohur Sara Gjordeni ka ndarë me bashkëbanorët...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al