-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Eldiona Serani

4172 POSTIME
0 KOMENTET

Atentati ndaj Zamir Kalemit në Selitë, policia në ndjekje të një automjeti

Një automjet i dytë është ndjekur nga grupi hetimor pasi dyshohet se ka ndjekur përgjatë ditës që iu bë atentati Zamir Kalemit. policia posedon...

Transportonin drogë nëpërmjet nëndetëses, policia italiane shkatërron grupin, arrestohen 2 shqiptarë

Policia Italiane ka vendosur në pranga 29 persona të cilët ishin pjesëtar të 2 organizatave kriminale të dedikuara në trafikun ndërkombëtar dhe shpërndarjen e...

Rithemelimi sërish solli kaos, PS zhvillon online mbledhjen e 3 komisioneve

Deputetët e Rithemelimit e nisën sesionin e ri në Parlament me kaos dhe zhurmë, duke iu kthyer zakonit të vjetër. Pasi opozita paralajmëroi sërish se...

Hasani në Kosovë: Sulmi në Banjskë akt terrorist, Shqipëria e ka dënuar ashpër

Ka nisur takimi në mes të ministres së Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla, dhe ministrit për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Igli...

Përfshihet nga zjarri një objekt përballë parkut të biznesit në Kosovë

Ka rënë zjarr në një objekt në magjistralen Prishtinë-Pejë, saktësisht përballë parkut të biznesit në Drenas. Nga pamjet shihet se si pasojë e zjarrit është...

Ambasadori i OSBE-së: Jam kundër Asociacionit

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker është shprehur se është kundër krijimit të Asociacionit . Gjatë intervistës me Kushtrim Sadikun në "Politico", Walker tha se...

Granata shpërtheu kur 3 persona po hynin në makinë, policia jep detajet

Mbrëmjenn e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në veri të Mitrovicës u ka shpëthyer një granatë e për pasojë janë plagosur 2...

Tabaku flet për ekonominë shqiptare: Paraja e pisët po na shkatërron

Deputetja e PD, Jorida Tabaku nëpërmjet një videomesazhi në Facebook ka analizuar se si qeveria po shkatërron ekonominë shqiptare që nga shkatërrimi i industrisë...

Lajçak takohet me O’Brien: Jemi në të njëjtin mendim për Ballkanin

Emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak është takuar me ndihmëssekretarin amerikan të shtetit për çështjet Evropiane, Jim O Brien në forumin e...

Nga altari në qeli, arrestohet nusja në ditën e dasmës

Dita e dasmës ka mbaruar në një formë të pazakontë për një grua meksikane e cila nga dasma e saj ku duhet të ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al