-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Eldiona Serani

4206 POSTIME
0 KOMENTET

SHBA miratoi një marrëveshjen e ndihmës me vlerë 61 miliardë dollarë për Ukrainën

Presidenti Joe Biden foli për një "mesazh të qartë" për udhëheqjen e SHBA jashtë vendit. Duke shprehur mirënjohjen, presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky tha: "Demokracia dhe...

Mes debatesh Jetmiri largohet nga shtëpia e Big Brother

Pas 100 ditësh qëndrimi plot dinamika e debate, një prej banorëve Jetmir Salaj ka kërkuar të largohej nga shtëpia javën e kaluar, por moderatori...

‘Shi dhe temperatura të ulëta’, ja si parashikohet moti sot

Moti do të bëjë sërish “kthesë” të dielën ku parashikohet rikthimi i reshjeve të shiut dhe ulja e temperaturave minimale deri në 0 Gradë Celsius. Të...

Fundjava do të jetë me fat për këto 3 shenja

E Diel 21 Prill 2024 Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të dielen ditët e fundit ju është dashur të qëndroni të mbyllur në...

Kërcënime ndaj ambasadorit të SHBA-së në Serbi, nisin hetimet

Një prokurori për krimet në fushën e teknologjisë në Serbi, ka filluar hetimet lidhur me kërcënimet në internet drejtuar ambasadorit amerikan në Beograd Christopher...

Lajçak lajmëron mbarimin e mandatit, ja kur largohet emisari

Miroslav Lajçak së shpejti do të heqë dorë nga detyra e tij si emisar special i BE-së për Ballkanin Perëndimor. Lajçak zbulon se mandati i...

Ledioni hyn në shtëpi së bashku me opininistët, ja si e pritën banorët

Sonte në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, hynë tre të ftuar specialë. Ledion Liço dhe dy opinionistët, Ori Nebiaj dhe Arbër Hajdari surprizuan banorët...

Spaho nuk ndal ironinë: Fshati digjet ambasadorët krihen

Deputeti i PD-së Edmond Spaho nëpërmjet rrejteve sociale ka reaguar pas reagimeve të ambasadorëve lidhur me dhunën në protestën para bashkisë. Spaho me ironi shkruan...

Protesta para bashkisë, shoqërohen në polici 4 protestues

Pas protestës para bashkisë së Tiranës janë shoqëruar në polici 4 persona. Shoqërimi i tyre është bërë pasi u hodhën dhjetëra koktejl me molotovë në...

Mete: Ekonomia e Shqipërisë e qëndrueshme por kanë ndikim rrethanat

Ministri i Financave i Shqipërisë, Ervin Mete thotë se rënia e konsumit në Shqipëri, ka ardhur si pasojë e politikave monetare shtrënguese, “jo vetëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al