-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Eldiona Serani

5258 POSTIME
0 KOMENTET

AKU-ja gjobit bizneset në shkelje me 6.5 milionë lekë në prag të festave

Autoriteti kombëtar i ushqimit ka marrë masa kundrejt  disa subjekteve  në prag të festave të fundvitit. Trupat inspektuese të drejtorive Rajonale AKU Tiranë dhe Kukës...

“Iku shumë e re”, Jeta e Ilda Gjonit mes ekranit, divorcit dhe sfidave

Ilda Gjoni ka ndërruar jetë para 2 ditësh në moshën 48-vjeçare, shkaqet e vdekjes së parakohshme të saj nuk dihen ende. Ilda njihej më së...

SPAK rrëzon kërkesën e Berishës për përjashtimin e gjyqtares

SPAK ka rrëzuar kërkesën e ish-kryeministrit Sali Berisha për përjashtimin e gjyqtares. Ai nëpërmjet avokatëve të tij ka kërkuar përjashtimin e Irena Gjokës. “Personi nën hetim...

FOTO/ Argita nuk mungon në protestën e të atit

Në protestën e zhvilluar sot nga ish-kryeministri Sali Berisha para Gjykatës së Lartë nuk ka munguar as vajza e tij Argita Malltezi. Ajo ishte e...

Ndërron jetë veterani i CDU-së, Wolfgang Schäuble

Kryetari i CDU-së gjermane, Wolfgang Schäuble, ka vdekur në moshën 81-vjeçare, i rrethuar nga familja e tij. Schäuble ishte minister i financave e Angela Merkelit...

Shakira lë pas të shkuarën, nis romancën e saj të re

Mesa duket ylli i muzikës latine Shakira  mesa duket po përjeton një romancë të re pas divorcit ndaj ish-bashkëshortit të saj Gerard Pique. Mediat spanjolle...

Vetëhidhet në kanalin me ujë, ndërron jetë 77-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë ku si pasojë ka humbur jetën një person. Pasditen e djeshme, dyshohet se është vetëhedhur në një...

Qëlloi me armë në gjendje të dehur, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin

Rasim Miha është vënë në pranga orët e para të mëngjesit nga policia e Kurbinit e cila po heton veprimet e tij. Ai ka...

Vdekje e dyshimtë ndodh në Ferizaj, policia jep detajet e para

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Kosovë. Një person është dërguar pa shenja jete në emergjencën e Ferizajt. Trupi i pajetë është dërguar për obduksion...

Tragjike! Vëllai vret motrën për dhuratën e Krishtlindjes

Dy vëllezër adoleshentë janë arrestuar pasi motra e tyre u qëllua dhe vdiq gjatë një sherri për dhuratat e Krishtlindjeve raporton BBC. 23-vjeçarja u qëllua...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al