-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Ervis

2190 POSTIME
0 KOMENTET

“Gjyshe, kam vrarë një fëmijë nga Shqipëria”/ Telefonata që hutoi të moshuarën, i rrëmbyen 20 mijë euro!

Një tjetër e moshuar ra viktimë e mashtrimit në Patra, ku burri që e telefonoi në telefon pretendonte se ishte nipi i saj, i...

Beqaj reklamon xhubletën dhe djathin në Vermosh, komentuesi i kujton rrugën e pashtruar!

Ilir Beqaj, drejtori aktual i agjencisë së për menaxhimin e fondeve të donatorëve dhe ish-ministër i Shëndetësisë ka reklamuar sot xhubletën dhe djathin mishavin...

A do ketë sanksione nga BE për zyrtarë dhe ish-zyrtarë të korruptuar? Flet Hohmann!

Zërave se shumë shpejt Bashkimi Europian do ndjekë të njëjtën politikë si SHBA dhe Britania për non-gratat e sanksionet për zyrtarët e korruptuar, i...

Grupi i gjakut/ Çfarë zbulon për sëmundjet që kërcënojnë shëndetin tonë!

Duke përdorur sondazhe të mëdha të popullsisë, studiuesit e Universitetit Tufts zbuluan se disa lloje gjaku lidhen me një rrezik më të lartë të...

‘Pasqyrë besnike e dëshpërimit të opozitës’/ Rama reagon pas akuzave për lidhje me McGonigal!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për akuzat e ngritura nga opozita në lidhje me ish zyrtarin e FBI-së të arrestuar nga drejtësia amerikane,...

‘Nuk doja ta vrisja por të sqaroja sherrin’/ Rrëfehet shqiptari që ekzekutoi “Amerikanin”!

38-vjeçari shqiptar, Izbi Çaushi, i cili vrau mëngjesin e të premtes që lamë pas 47-vjeçarin grek të njohur si "Amerikani" në Kalamata ka deklaruar...

VIDEO/ Ishte nisur nga Shqipëria për në Stamboll, bllokohet kamioni me 122 kg droge në Turqi!

Një kamion me 122 kg drogë është bllokuar në Turqi, i cili ishte nisur nga Shqipëria për në Stamboll. Droga ishte fshehur në dyshemenë...

‘O hale Parlament’!/ Korreshi reagon ashpër pasi PS mbledh firmat për të përjashtuar Berishën dhe 4 deputetë të PD!

Deputeti Saimir Korreshi në një status në Facebook është shprehur me tone të ashpra ndaj zhvillimeve të fundit të zhvilluara në Parlament. Korreshi thekson...

VIDEO/ Dy gola për suksesin, Tirana buzëqesh në transfertë, bie Erzeni!

Tirana del me 3 pikë nga transferta e Erzenit, pas fitores 0-2. Ekipi nga Shijaku do e niste menjëherë në sulm sfidën, Nonato la...

VIDEO/ Trafikonte shqiptarët në Britani, arrestohet anëtari i një bande!

Autoritetet britanike kanë arrestuar një person, si pjesë e një bande kriminale që akuzohet për trafikim të qytetarëve shqiptarë. Mediat raportojnë se operacioni është...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al